♥ D.L.N Style Boutique Sipariş ♥

Ürünlerimin tamamı el yapımı olup, size özel tasarımlardan oluşmaktadır.Satış İşlemleri ;


Beğendiğiniz ürünleri almak mı istiyorsunuz ? İster Blogumdan veya dilantan@mynet.com 
 ve   
www.pasaj.com/dukkan/diloshumm    üzerinden mail yoluyla bana ulaşıp, Banka/PTT havale ile ürünlerimin alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 


Kredi kartı ile alım yapmak için; 


    Online satış sitesi hazırlık aşamasındadır.Tamamlandıktan sonra, kredi kartıyla ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  
Yurt dışı dan  sipariş için de ; Banka IBAN numarama havale yaparak veya western unıon ile ürün alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Yurt dışı siparişlerde ücret farkı vardır.Tek yapmanız gereken mail ile ulaşmaktır.
♥ Kargo Gönderimi ; 


50 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.Tüm ürünler, üç iş günü içerisinde özel hazırlanmış paketlerinde ve hediyesiyle birlikte gönderilir. 


 Toplu alımlarda indirimli fiyat uygulanır.Fiyat almak için mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir.


Yurt Dışı kargo gönderilerinde kargo ücreti alıcıya aittir.Genellikle tercih ettiğim kargo firmaları ; yurtiçi kargo ve PTT kargo tahhütlü olarak yurt dışına kargo gönderimi gerçekleştirilir.Yurtiçi kargo La Poste, Geopost,DPD ile anlaşmalı olduğundan kargonuz kısa sürede elinize ulaşır.


Özel  Siparişler ; 


Özel sipariş verip, aradığınızı bulamadığınız,hayalinizde olan ürünleri elde etmek için tek yapmanız gereken mail ile bana ulaşmak...


Keçe olarak hazırlamış olduğum broşları istediğiniz şekilde taç,magnet,anahtarlık vs. olarak da hazırlamam mümkündür.Bu konuda tercih size aittir. 


Sevdiklerinizi mutlu etmenin tek adresi D.L.N Style Boutique 

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Hosted Desktops