11 Mayıs 2012 Cuma

MUHTEŞEM YÜZYIL TAÇLARI SATIN AL !!!!


ÖZEL SİPARİŞ : Sevgili Özge hanım Canada dan bana ulaşıp daha önce tasarlamış olduğum tacı aynı şekilde yeşil olarak tasarlamamı istedi.Kınası için tasarladığım taç kendisine ulaşmış ve çok mutlu olduğunu belirtti.Bende kendisine tekrar teşekkür ediyorum.Sizlerin mutluluğuna ortak olmak beni çok mutlu ediyor  :) Tekrar teşekkür ederim mutluluklar diliyorum :) 


Muhteşem yüzyıl aksesuarlarında, farklılık olması amacıyla farklı taçlarla dizi modasına uygun olarak farklı taçları, sizlerle buluşturduk.Şimdi ise diziden esinlenerek, benzeri olmasını istediğiniz taç tasarımlarında sizin tercih ettiğiniz aksesuarı seçmeniz amacıyla tasarım resimlerini model olarak yayınlıyorum.
Yapımı üç gün süren sultan taçların da tercih ettiğiniz modeli mesajla 
belirtmeniz yeterlidir.Düğün,nişan,kına gibi özel günlerde farklı olmayı tercih edenler için mükemmel bir seçim olabilir.İstediğiniz renk ve tasarımlarla hazırlanır.Farklı yüzyıl tasarımları için bizi takip etmeye devam edin.İlginiz için teşekkür ederim.

İsteğe bağlı olarak; tel toka yada tokasız kullanıma uygundur.Uzun süreli kullanım için lütfen su,parfüm gibi ürünlerden uzak tutunuz.
Tercih ettiğiniz kargo ile gönderim yapılır mesajla bildirmeniz yeterlidir.


Tek sayıda üretimdir tekrarı olmayacaktır.50 tl ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. !!!! Yurtdışı kargolar da kargo ücreti alıcıya aittir !!!
                                                                FİYAT : 48 TL

Tepkiler:

0 yorum:

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Hosted Desktops