7 Ocak 2012 Cumartesi

MUHTEŞEM YÜZYIL TAÇLARI SATIN AL !!! Mahidevran Tacı


ÖZEL SİPARİŞ : Son günlerde yoğun olarak çalışmamın sonucunda aldığım memnuniyetler beni daha iyisini yapmak konusunda yorsa da yinede mutluyum :) Servet Hanımın pasajımdan beğenmiş olduğu modeli yetiştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum.Tekrar mutlu ve sağlıklı günlerde kullanmasını diliyorum ;) 
    
Emeğime değmiş değil mi ? Güzel bir çalışma oldu.Sizde sevdiklerinizi mutlu etmek için bana bir mail atarak istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. 


  Muhteşem yüzyıl aksesuarlarında, farklılık olması amacıyla farklı taçlarla dizi modasına uygun olarak farklı taçları, sizlerle buluşturduk.Şimdi ise diziden esinlenerek, benzeri olmasını istediğiniz taç tasarımlarında sizin tercih ettiğiniz aksesuarı seçmeniz amacıyla tasarım resimlerini model olarak yayınlıyorum.
Yapımı üç gün süren sultan taçların da tercih ettiğiniz modeli mesajla 
belirtmeniz yeterlidir.Düğün,nişan,kına gibi özel günlerde farklı olmayı tercih edenler için mükemmel bir seçim olabilir.İstediğiniz renk ve tasarımlarla hazırlanır.Farklı yüzyıl tasarımları için bizi takip etmeye devam edin.İlginiz için teşekkür ederim.

İsteğe bağlı olarak; tel toka yada tokasız kullanıma uygundur.Uzun süreli kullanım için lütfen su,parfüm gibi ürünlerden uzak tutunuz.
Tercih ettiğiniz kargo ile gönderim yapılır mesajla bildirmeniz yeterlidir.PTT KARGO ile gönderilmesini istiyorsanız pasajımdan PTT KARGO alımı yapmanız yeterlidir.

Tek sayıda üretimdir tekrarı olmayacaktır.40 tl ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir 


                                                Fiyat : 48 TL

Tepkiler:

0 yorum:

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Hosted Desktops