25 Şubat 2012 Cumartesi

MUHTEŞEM YÜZYIL TAÇLARI ♥Kırmızı Hürrem Sultan Tacı


Özel Sipariş : Sevgili Özge Hanım'ın Kınası için beğenmiş olduğu model memnun olması beni çok mutlu etti.Tacım çokkk uzaklar da Sweden 'de bir kına da görücüye çıktı yerine ulaşması ve memnuniyet beni çok ama çok mutlu etti :) Tekrar dan mutluluklar diliyorum..


      Sizde sevdiklerinizi mutlu etmek için istediğiniz modeli mesajla belirtmeniz yeterlidir.

Muhteşem yüzyıl aksesuarlarında, farklılık olması amacıyla farklı taçlarla dizi modasına uygun olarak farklı taçları, sizlerle buluşturduk.Şimdi ise diziden esinlenerek, benzeri olmasını istediğiniz taç tasarımlarında sizin tercih ettiğiniz aksesuarı seçmeniz amacıyla tasarım resimlerini model olarak yayınlıyorum.
Yapımı üç gün süren sultan taçların da tercih ettiğiniz modeli mesajla 
belirtmeniz yeterlidir.Düğün,nişan,kına gibi özel günlerde farklı olmayı tercih edenler için mükemmel bir seçim olabilir.İstediğiniz renk ve tasarımlarla hazırlanır.Farklı yüzyıl tasarımları için bizi takip etmeye devam edin.İlginiz için teşekkür ederim.

İsteğe bağlı olarak; tel toka yada farklı bir aksesuar ile kullanıma uygundur.Uzun süreli kullanım için lütfen su,parfüm gibi ürünlerden uzak tutunuz.
Tercih ettiğiniz kargo ile gönderim yapılır mesajla bildirmeniz yeterlidir.PTT KARGO ile gönderilmesini istiyorsanız pasajımdan PTT KARGO alımı yapmanız yeterlidir.

Tek sayıda üretimdir tekrarı olmayacaktır.50 tl ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

♥ Beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.♥                                                      Fiyat : 48 tl 

Tepkiler:

0 yorum:

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Hosted Desktops